CrossEyes Gdański Business Center

 

Gdański Business Center
Ul. Inflancka 4B
00 -189 Warszawa

 

Telefon: +48 666 050 117
E-mail: gdanski-bc@crosseyes.pl

 

Godziny otwarcia


Od poniedziałku do piątku: 12:00 – 18:00

Modny duński design powinien
być dostępny dla wszystkich!
 
Witamy w CrossEyes 
Modny duński design powinien
być dostępny dla wszystkich
 
Welcome to CrossEyes Gdanski

CrossEyes

Gdański  Business Center gm3
Ul Inflancka 4B
00 -189 Warszawa

Phone: +48 666 050 117
E-mail: gdanski@crosseyes.pl

Godziny otwarcia


Od poniedziałku do Piątek: 10:00 – 20:00

W CrossEyes patrzymy na świat z innej perspektywy. Oczywiście śledzimy modę i jesteśmy na bieżąco z trendami, ale wszystkie nasze okulary projektujemy sami. Robimy to, bo chcemy dać Ci okulary pasujące do Twojej osobowości, a nie tylko do twarzy. Dlatego możesz wybierać z szerokiej gamy oprawek, którą nieustannie odświeżamy, wprowadzając co roku dziesięć nowych kolekcji.

Modny duński design powinien być dostępny dla wszystkich. Zgodnie z naszą koncepcją chcemy zapewnić Ci zarówno wysokiej jakości produkty w wyjątkowych i przejrzystych cenach , jak również zadowolenie z obsługi . Dostajesz to, co widzisz: specjalistyczną, indywidualną obsługę naszych certyfikowanych optometrystów – bez bijących po oczach rabatów czy podstępnych dopłat za rzeczy, które powinny być w standardzie. Jasne i proste.

BADANIE OCZU

Our schedule for November 2020

Click a free day to apply for an appointment.
 
MoTuWeThFrSaSu
 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 
MoTuWeThFrSaSu

Free Busy Not possible 

Please check the appointment details below and confirm:

CrossEyes Gdański Business Center

 

W  trosce o jak najwyższą jakość prowadzonych badań optometrycznych, w naszym gabinecie pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie optometryczny renomowanej marki ESSILOR .

Badania prowadzi lek. Marta Niećko, która ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jako kontynuację swoich zainteresowań, ukończyła studia podyplomowe z optometrii w Katedrze Optometrii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem. W salonie Crosseyes wykonuje badania optometryczne pod kątem doboru okularów jedno ogniskowych, progresywnych, dygresyjnych oraz soczewek kontaktowych, zarówno u dorosłych jak i u dzieci (od 6 r.ż). W trakcie badania wzroku dobierana jest korekcja do dali (do chodzenia i prowadzenia auta), do obszaru pośredniego (komputer stacjonarny) oraz do bliży (do czytania). W przypadku jakiejkolwiek anomalii wykrytej podczas badania wstępnego, możliwa jest dalsza diagnostyka w zakresie widzenia obuocznego (forie, zezy). Aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających pacjentów, stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach z dziedziny optyki i optometrii.

.